Čo mám nové? .01

Okrem custom obalov už aj drevené krabičky....

Okrem custom obalov už aj drevené krabičky....

Tento rok som stál pred rozhodnutím, ktoré pre mňa nebolo úplne jednoduché. Istú dobu som už pociťoval potrebu trochu optimalizovať náklady, ktoré s každou svadbou mám.
Krásne jedinečné obaly sa mi veľmi páčia a preto by som sa ich nerád vzdal, bohužiaľ cena ich výroby nieje malá, v prípade fotenia celej svadby je to v pohode ale ak si niekto objednal len fotenie obradu alebo len fotenie portrétov moje náklady boli až neúmerne vysoké k celkovej sume čo mi klienti za svadbu zaplatili.

Musel som sa rozhodnúť že buď navýšim ceny fotenia svadieb o tieto náklady, alebo vymyslím "economy"balenie ktoré bude podobne pekné a zároveň ma pri menších svadobných foteniach nezruinuje.

Nájsť vhodné krabičky, ktoré sú pekné a zároveň ich nepredáva novopečený slovenský „wanna be, za mesiac milionár“ s maržou 200% oproti aliexpressu odkial ich nakúpil nebolo úplne jednoduché ale podarilo sa.

A tak vznikla v mojej ponuke táto varianta ktorá je pekná, štýlová a stále sa zachováva možnosť odovzdať každej neveste niečím originálnu krabičku.

Tutu nižšie vám prikladám prvé dve svadobné odovzdávky práve v týchto krabičkách.

Prvá je s výplňou z tuje, pod fotkami je tujové ihličie a pod USB kľúčom zase „bobuľky“ z tují.

Druhá odovzdávka bola pre manželský pár dvoch ultramaratónskych bežcov (ak neviete o čo sa jedná zagooglite niečo viac napríklad o akcii „štefániktrail st140“. Vzhľadom na hobby tohto páriku mi prišlo ideálne vyplniť krabičku niečím čo je prírodné a zároveň to má niečo aj s behom.

Pod fotky som sa rozhodol dať ostré skalky po ktorých neraz behajú, a pod USB kľúč som zvolil vetvičky s ihličím keďže neraz behajú po lesoch. Šištička už bola len taký detail.

Boli to prvé dve odovzdávky v takejto forme takže ja sám som bol zvedavý aké budú reakcie pri odovzdávke.

Naozaj ma ohromne potešilo keď som videl akú radosť tieto balenia urobili. Preto som sa rozhodol že napriek tomu že krabičky boli pôvodne zamýšľané len ako lacnejšia varianta, bude možnosť si ich vybrať aj pri veľkej svadbe s kompletným celodenným fotením.

Dosť bolo rečí, nech sa páči menšia galéria krabičiek. ;)